Arendusprojektid

Tihase Majad

Energiasääst, mugavus, moodne arhitektuur

Kesklinna lähedal, Kristiines, Tihase tn 17 ja 23/25 on valminud kolm uut korterelamut. Majad on kolme ja nelja korruselised, liftide, majaaluste parklate, panipaikade, ruumikate klaasitud rõdude, terrasside ning saunadega. Hooned on energiasäästlikud ja madalate kommunaalkuludega. Korterid on tänu suurtele akendele väga valgusküllased, läbimõeldud ruumiplaneeringutega ning akendest avanevad avarad vaated Kristiine rohelusele. Korterites on vesipõrandaküte, mille temperatuur on tubade kaupa reguleeritav ja igal korteril on oma soojatagastavusega ventilatsioonisüsteem. Katustele on paigaldatud päikese- paneelid, territooriumil ja hoonetes on videovalve. Energiaklass on B. 

Täpsem info: Urmas Oja 52 15 651, urmas@compakt.ee
Projekti koduleht:  www.compakt.ee/tihase

Coffee & Cognac

Uued korterid Nõmme keskuses

Nõmme keskuses, Pärnu mnt 271 ja 273 aadressil paikneb kaks unikaalset ja energiasäästlikku, kvaliteetset ning läbimõeldud ruumiprogrammiga korterelamut.

Majade välisviimistluse toonist tulenevalt omavad hooned vastavalt Coffee ja Cognac`i imagoid. Hoones on kahe-, kolme- ja neljatoalised korterid, millede igal korteril on eraldi soojatagastavusega sundventilatsioon, vesipõrandaküte, automaatne kommunaalkulude lugemissüsteem, individuaalsed küttekulude arvestid, saun ja rõdu või suur katuseterrass. Maja all on kinnine autoparkla koos panipaikadega, hoones on videovalve. Kiviviske kaugusel asuvad Nõmme Turg, parkmets, ühistranspordi peatused, toidupoed, perearstikeskus jne.

Hoonete arhitektid: Hanno Grossschmidt ja Tomomi Hayashi, HG Arhitektuur OÜ

Täpsem info: Urmas Oja: 5215651, urmas@compakt.ee,
Projekti koduleht: www.compakt.ee/nomme

Flow Ülemiste

Spordi- ja vabaajakeskus Peetri alevikus

Peetri alevik on kiiresti kasvav ja arenev elukeskkond Rae vallas. Olles Tallinna südalinnast vaid viie minutilise autosõidu kaugusele, on tegu jätkuva kasvupotensiaaliga, atraktiivse elu- ja arenduspiirkonnaga. 

Peetri aleviku keskpunktiks on välja kujunenud Peetri kooli ja lasteaeda ümbritsev ala. Nõudlus piirkonnas individuaalselt ja perekondlikult vaba aja veetmise võimaluste, sportimise, tervishoiu, toitumise ning erinevate igapäevaste teenuste järgi on kõrge.

Flow Ülemiste näol saab tegu olema kompleksiga, mis koondab ühe katuse all erinevate spordialade harrastamise- ja vaba aja veetmise võimalused ning tervise eest hoolitsemiseks vajalikud teenused. Hoone on planeeritud kahe korruselisena, selles on kokku ca 8000 ruutmeetrit pinda, millest üle poole võtavad enda alla erinevad spordirajatised. 

Täpsem info:
Martin Lember, 66 96 714, martin@compakt.ee

Vabaduse Väljak +

Tallinna esindusväljaku II etapp

Vabaduse väljakuga külgneb 10 800 m2 suurune maa-ala (Kaarli pst 2 ja 4a), mis on muutumas uueks atraktiivseks südalinna äri ja vabaaja keskuseks. Uus detailplaneeringu on menetluses ning paralleelselt toimub arhitektuurse eskiisi täiustamine ja läbirääkimised tulevaste rentnikega. Protsessi on kaasatud kehtiva detailplaneeringu arhitekuurse lahenduse autorid: Alver Arhitektid, Tiit Trummal ja Veljo Kaasik.

Täpsem info: info@compakt.ee

Timuka Maja

Tallinna vanalinn, Rüütli 16/18

Esimest korda mainitakse seda maja 1431 aastal seoses üleandmisega linna laekurilt, von der Beckelt, kiviraidurile Olaffile, kes tõenäoliselt kasutas oma oskusi selle kivist hoone loomisel. Oma pika ajaloo jooksul on hoone kuulunud Püha Nikolause kiriku kogudusele, seda on kasutatud mündikojana, vanglana („timuka ajastul“, aastatel 1746-1821), võõrastemajana ning lõpuks eluhoonena. Viimases rollis alates Teise Maailmasõja aegadest. Siin peetud võõrastemajas elas aastatel 1883-1886 ka tuntud Eesti kirjanik Eduard Vilde.

Kinnistu pindala: 687 m2, hoone üldpind kokku ~1320 m2.
Müüakse kogu hoonestatud kinnistu.

Täpsem info:
Maik Teiv,  +372 52 89790, maik@compakt.ee

Krundid Saaremaal

Privaatsus, vabadus, linnulaul, rohelus ja värsket õhk. Need sõnad iseloomustavad Kuressaarest kolme kilomeetri kaugusel paiknevaid Kõrtsisauna eramukrunte. Kinnistud on pea poole hektari suurused ning paiknevad lõunarannikust linnulennult paari kilomeetri kaugusel.

Juurdepääs kruntidele on väga hea, mõõda asfalteeritud Pihtla teed. Toimib regulaarne ühistranspordiühendus Kuressaarega. Kruntidele on rajatud liitumine veetrassi ja elektriga (3x20A). Liitumistasud on hinna sees. Kanalisatsioon igal krundil eraldi kogumispaagiga. 

Jäänud on veel viimased vabad kinnistud, pildimaterial on illustratiivne.

Täpsem info: Hälin Niils, 52 00935, halin@compakt.ee